Archív značiek: vystava

Historickým autobusom na dva hrady

V sobotu 1. septembra 2018 sa môžete odviezť historickým autobusom na Hrad Devín a následne na Bratislavský hrad.

Podujatie je sprievodným programom Česko-slovenskej / Slovensko-českej výstavy na Bratislavskom hrade.

Odchod autobusu zo zástavky Most SNP je o 10.00
Odchod autobusu z Devína je o 14.00

Vstup na výstavu na Bratislavskom hrade, podobne ako aj jazda autobusom je zadarmo.
Viac informácií nájdete na facebookovej stránke podujatia

Viedenská električka v Technickom múzeu vo Viedni

Od 12. apríla 2018 bude vo viedenskom Technickom múzeu výstava s názvom: Medzimestské spojenia: Viedeň – Bratislava. Na príprave výstavy sa podieľal aj náš klub.  Súčasťou výstavy bude aj pôvodný vozeň, pozrite si exkluzívne video z jeho privezenia.