Archívy značky: vystava

Viedenská električka v Technickom múzeu vo Viedni

Od 12. apríla 2018 bude vo viedenskom Technickom múzeu výstava s názvom: Medzimestské spojenia: Viedeň – Bratislava. Na príprave výstavy sa podieľal aj náš klub.  Súčasťou výstavy bude aj pôvodný vozeň, pozrite si exkluzívne video z jeho privezenia.

Výstava k 100. výročiu Viedenskej električky

vystava-100-rokov-ve

PREDĹŽENÉ: Výstavu k 100. výročiu Viedenskej električky, ako aj obnovenú lokomotívu P.O.H.É.V. GANZ Eg 6.

Viac informácií nájdete na stránkach STM – Múzea dopravy

Zrekonštruovaná lokomotíva P.O.H.É.V. GANZ Eg 6 v Múzeu dopravy v Bratislave